Wakestok zaprasza na kolejną edycję szkoleń wakeboardowych „TURBO Progres”. Zajęcia będą prowadzone przez znanego już wam Wojtka Gajdosa Gajdę.

DLA KOGO?
Dla każdego! Adresowane są do wszystkich, niezależnie od poziomu zaawansowania. Szkolenie odbywa się w czteroosobowych grupach o zbliżonym poziomie zaawansowania.

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?
Program poszczególnych szkoleń będzie dostosowany do potrzeb i poziomów zaawansowania uczestników poszczególnych grup. Przewidujemy zarówno tematykę przeszkód, trików z krawędzi, jak i styl jazdy, itp. Sam zdecydujesz, na czym chcesz się skupić.

PROGRAM?
Na szkolenie składa się teoretyczny wstęp i rozgrzewka na brzegu oraz zajęcia praktyczne na wodzie. Każdy uczestnik spędza ok 30 min na desce w towarzystwie instruktora.

CO W CENIE?
Koszt szkolenia to 200 zł/os (w cenie zawiera się opłata za wyciąg, kask, kamizelka).
Dodatkowo płatne: deska (10 zł/os), pianka (10 zł/os)

KTO TO JEST WOJTEK GAJDOS GAJDA?
Wojtek pływa na wake’u od 6 lat, dużo czasu spędza poza granicami polski, a szczególnie upodobał sobie wakeowy raj – @CWC wake park na Filipinach.
Szkoleniami zajmuje się od 5 lat, a żeby zarażać swoją pasją innych, razem z Sebastianem Murawskim stworzyli wake szkołę gdzie z powodzeniem kształcą wakebordzistów w całej Polsce.

AKTUALNOŚCI NA NASZYM FP