Deski SUP w WAKESTOK – doskonały czasoumilacz!

Czy wiecie, że SUP to jeden z najszybciej rozwijających się sportów wodnych na świecie? Czy wiecie, że na SUP’ie można spalić nawet 1200kcal/h, a …. czy wiecie, że w WAKESTOK’u można wypożyczyć deski SUP?

WAKESTOK to pierwszy wakepark na Podlasiu, który w swojej ofercie posiada deski SUP. Są one idealnym uzupełnieniem pływania na wyciągu lub też dodatkową atrakcją dla osób towarzyszących tym pierwszym śmiałkom weryfikującym swoje umiejętności na kablu właśnie. SUP to zabawa dla całej rodziny i doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu, a przy okazji podświadomy trening wszystkich partii mięśniowych naszego organizmu.

Jeżeli jeszcze nie próbowałeś pływać na SUP’ie to koniecznie musisz pojawić się w WAKESTOK, gdzie każdy klient traktowany jest z należytą atencją, a Ty na pewno wyjedziesz mądrzejszy o umiejętność okiełznania deski SUP właśnie.

Jako zajawkę załączamy film nagrany przez naszą ekipę, ukazujący podstawy pływania na desce SUP:

Po więcej wskazówek zapraszamy bezpośrednio do nas. W WAKESTOK stawiamy na najwyższą jakość i deski Polskiej marki Uone, na których zostaniesz przeszkolony w bezpieczny sposób. Więcej informacji o samej marce i deskach SUP dostępne pod linkiem https://u1.net.pl/